Referencie admin 2 februára, 2023

Povedali o nás

Aj vy sa s nami podeľte o vaše skúsenosti so SmartBooks.

Radi uvítame akúkoľvek spätnú väzbu na zlepšenie a inováciu inteligentného systému učenia so SmartBooks.

Povedali o nás

Aj vy sa s nami podeľte o vaše skúsenosti so SmartBooks.

Radi uvítame akúkoľvek spätnú väzbu na zlepšenie a inováciu inteligentného systému učenia so SmartBooks.

  Výborná aplikácia. Používame už 3 roky a v čase covidu bola nenahraditeľná!! Všetky školy by mali využívať. 

  Používame. Potvrdzujem, výborné!!!👍👍👍

  Môžem potvrdiť, práve sme začali a všetko učivo je presne tak spravené ako v škole. Keď som pozrela poznámky, presne tie iste. To znamená, že keď bude chýbať, nepotrebuje poznámky od spolužiakov. Mame to na škole a aj Luboš sa cez to učil počas individ.vzdelavania, ale aj predtym. Znamky mal lepsie, takze je tam velky plus.

  SmartBooks odporúčame všetkým deťom ,ktoré sa chcú namiesto hrania hier na PC naučiť veľa zaujímavých vecí, zdokonaliť sa v učive zo školy. Komunikácia s podporou SmartBooks je bezproblémová.Ochotne poradia ,nasmerujú,odpovedajú takmer okamžite.

  Vyborna vec.Na ucenie pocas choroby,na zopakovanie uciva,na precvicenie problemovych casti.Urcite odporucam vyskusat! 

  Je to super nastroj. V dnesnej dobe, ked sa musia rodicia v praci obracat, aby zvladli financovat rodinu, a su casovo velmi vytazeni, velmi pomoze, ak nemusia este luskat zakladoskolske ucivo s detmi, ktore casto o to ucivo ani nemaju zaujem. Evidentne skolsky system nezmenime, ale aspon si pomozme, nech nacisto nevyhorime… vdaka za to ❤️

  Syn je dosť lenivý študent, preto som prekvapená, že ho SmartBooks tak pohltil – on to berie ako hru, v ktorej treba zbierať body, je hrdý na svoje výsledky. Začínal na nejakom 200+ mieste vo svojom ročníku, po týždni-dvoch sa dostal do prvej 50-ky, to ho namotivovalo k tomu, aby začal tvrdo pracovať, a teraz “bojuje” v prvej desiatke. Stane sa, že pár dní po sebe SmartBooks ani neotvorí, a potom ho hnevá, ak ho niekto predbehne, tak znova zapracuje. Výsledky v škole sa zlepšili, lepšie sa sústredí.

  Syn začal smartbooks používať len nedávno. Dostal prvú úlohu. Tak ho to chytilo, že sám od seba urobil všetky cvičenia z tohto ročníka pred úlohou. Super 

  Kúpila som cez víkend pre syna a tak ho to chytilo, že sa od toho nevedel odtrhnúť, čo pri diagnozach ako Asperger, dyslektik a dysortografik, je čo povedať. Prišla som náhodne do izby, keď už bol naučený, že sa určite bude hrať na Pc a on si robil geografiu s vysvetlením: “Keď mňa to tak baví.” Konečne som našla niečo, čo nám pomôže pri učení. Ďakujeme 🥰

  Od septembra je jeden syn na domácom vzdelávaní. SB sme používali v demo verzii a včera som zaplatila licenciu. Ten je tak nadšený. Momentálne je doma chorý aj starší syn. Keď nás počúval jedným uchom, a ponúkla som mu, aby si vyskúšal aj on problematické predmety. Skúsil chémiu. Po 10min vyskočil s úsmevom od ucha k uchu. Mesiac som atóm v škole nevedel pochopiť, teraz som dal 100% za 10min. Teším sa do školy, ze si opravím štvorku….

Ja sa teším ze sa konečne chcú učiť lebo vidia okamžité výsledky svojho snaženia, a veľmi vám ďakujem za inovativnu metódu učenia v inovativnom svete.

  Gratulujem 🍀
Smart Books sledujem, odkedy mi vyskočili v sponzorovanom príspevku. Propagácia bola tak vhodne zvolená, že ma reálne naviedla rozkliknut reklamu a naozaj čítať, o čom bude produkt. Páčilo sa mi to, aj som projekt prezdieľala, no ale kedze dnes už máme aj merateľné výsledky, je to super. Veľa detí trpí zlym hodnotenim v skole LEN preto, že: potrebuje viackrat vysvetlit latku, potrebuje viac casu na precvicenie, prijme svoju “neschopnosť naučiť sa” ako status quo, nemá žiadnu podporu doma či v skole, je dieťaťom rodicov, ktorí z roznych dovodov uceniu dieťaťa nevenujú čas alebo učebná látka už prevyšuje ich vlastné vedomosti (rodičov).
Deti potrebuju dodat sebavedomie a myslim, ze smart books je úplne spolahlivym a diskretnym partnerom. Vdaka za vsetky deti, ktoré nemajú optimalne zazemie ❤️

  Smartbooks pouzivame na homeschoolingu a nevieme si vynachváliť. 

  Dakujeme velmi pekne.pre nas je to ako vykupenie.zatial len skusame cez skolu,ale uz teraz vidim aky to ma uspech.aj pre dyslexiu a dysgrafiu.poznamku su zrozumitelne.ucenie cez smart books je zabava.aj ked sa dcera rozculuje,ze jej da chybu opravit aj 5x 🤣.ale ma to svoj ucel.chlieb uz nikdy nenapise chliep 😃.

Lucia Heinrichová Lucka ahasaaa…Smartbooks parada 👏👍👌. Sama som si to vyskusala na niektorych predmetoch a sem tam si rada zopakujem i teraz… naozaj vyborne, moje deti vyuzivaju ako podporne precvicovanie ci ucenie na viac predmetov v skole a aj skola pozitivne hodnoti jednak Smartbooks i aktivity ziakov v jednotlivych predmetoch.  

  Perfektné, konečne niečo čo je pre dnešné deti ako pomoc pri učení a aj pre rodičov. Kamarátka učí deti z domu a nevie si vynachváliť. Proste geniálne. Vyskúšali sme demo verziu a idem zakúpiť na celý rok. Kúpim aj ako darček na Vianoce pre deti v rodine. Ešte raz veľké ďakujem tvorcom

SmartBooks je úžasná vec! Syn je piatak , Vďaka úlohám lepšie pochopí učivo a je možné tam preopakovať aj bývalé ročníky a všetky predmety,,,, super zrealizovaný nápad 👍👍👍a Vďaka aj škole za túto možnosť 😇👍  

  Super ucebny program. Zaujimavy pre deti, velka motivacia. a velka pomoc rodicom. Vrelo odpotucam !!! TOP !!!

Som veľmi vďačná za možnosť sa s Vami učiť. Pripája sa aj môj syn, ktorý počas hospitalizácie využíval Váš program. S pozdravom Ľuboš s maminou.  

  SmartBooks je výborný. Veľmi mi pomohol počas pandémie, keď som aj prostredníctvom neho motivovala deti k chuti do učenia a lepšiemu zapamätaniu učiva. Bola som smutná, keď našej škole vypršala licencia.

Dnes sme Vás objavili a je mi ľúto, že až teraz. Konečne úžasný nástroj pre školákov a ich rodičov. Skoro každý deň resp. pred písomkami som strávila dlhý čas hľadaním dokumentov, cvičení, pomôcok + toner, papier…Tu máme konečne všetko na jednom mieste, presne podľa osnov. Super je možnosť demo verzie resp. zakúpenie licencie aj na menej ako rok – takže to tak nezaťaží peňaženku rodičov. Takéto projekty by mali byť jednoznačne podporované štátom, ministerstvom školstva. Vôbec by mi nevadilo, ak by toto mali deti aj v školách, bola by to veľká pomôcka na vyučovaní pre deti s poruchami dys, ADHD a pod. Ďakujeme!

Používame pred každou písomkou – SJL, MAT, DEJ, BIO, GEO – aktuálne 5. ročník, vo 4. ročníku detto, súčasť našich príprav – a hlavne syna viac baví tento typ prípravy ako keď som mu vytlačila zadania z netu. Možno by som prijala aj nejaké ukážkové písomky – vstupná, výstupná a tie štvrťročné.  

  Ďakujeme krásne za výhru, bolo nám cťou zúčastniť sa finálového kola. Malý mal krásny zážitok. Výhra potešila, ale veľká vďaka za vedomosti, ktoré syn nadobudol učením SmartBooks, tie mu ostanú navždy. Vrelo odporúčam všetkým rodičom a školám.

S Adamkom sme veľmi spokojní, pre neho je SmartBooks učenie aj hrou, dokonca sám si to pýta. Takže sme veľmi radi, že sme Vás objavili. Super. Ďakujeme  

  Super učenie, synček sa poctivo učí na SmartBooku všetko a ako bonus sa aj naučí pekne písať na klávesnici.

Tiež sa mi to páči, nakoľko v písaní je lajdák a tu nič neodflákne… Ani kopček m či n ani diakritikuani nič, za mňa tiež super…  

  Tento program je super ako pre rodiča. Ja osobne by som sa vrátila do čias, keď som sa učila a určite by som mala lepšie výsledky. Ďakujem tomu, čo to vymyslel.

Komentár, prípadne návrh na zlepšenie a inováciu

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.